UWAGA‼️ WAŻNY KOMUNIKAT‼️ RAP ATTACK FESTIVAL BB PRZEŁOŻONY‼️

Ostatnie dni i tygodnie wywróciły do góry nogami zarówno życie każdego z Was, jak i nasze festiwalowe plany. Choć walka o Rap Attack Festival BB 2020 trwała do samego końca, niestety siejąca spustoszenie pandemia COVID-19 i idące za tym obostrzenia rządowe zmusiły nas do przełożenia daty Rap Attack Festival na 📅 25-26 CZERWCA 2021 ROKU! Wasze bezpieczeństwo i zdrowie jest dla nas najwyższym priorytetem! Wybierając się na nasz Festiwal, chcemy mieć pewność, że dobrej zabawie przy dźwiękach ulubionych raperów i w otoczeniu przepięknych gór, będzie towarzyszyć również poczucie bezpieczeństwa. Obecna sytuacja niestety nie daje nam takiej gwarancji, stąd decyzja o przełożeniu tegorocznej edycji Festiwalu na przyszły rok.

Nie była to dla nas łatwa decyzja – setki godzin planowania, rozmów z artystami, działań promocyjnych, ostatnie szlify nad finalnym lineupem za nami, a wszystko to, aby tegoroczna edycja była dla Was wyjątkowa i niezapomniana. Szykowaliśmy dla Was masę nowych atrakcji, niestety będą one musiały poczekać jeszcze chwilę do przyszłego roku! Jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze, a my wrócimy silniejsi, z jeszcze większą dawką pozytywnej energii, atrakcji i Waszych ulubionych raperów! Nie zamierzamy studzić naszego zapału, wobec czego prace nad przyszłoroczną edycją nadal trwają, a duża część 🎤 artystów z zaprezentowanego dotychczas lineupu powróci w przyszłym roku, ale pojawią się także nowe twarze!

CO DALEJ Z ZAKUPIONYMI BILETAMI? 🎟

Prosimy, zachowajcie Wasze bilety – wszystkie zachowują ważność, a także gwarantują Wam udział w przyszłorocznej edycji Festiwalu! Jednocześnie w ten sposób pomagacie nam, wszystkim artystom i całej branży muzycznej w czasach pandemii. Wasze wsparcie jest nieocenione w walce o przyszłe edycje Festiwalu! 🙏🏻

Co więcej, jeśli postanowicie zachować swój bilet na przyszłoroczną edycję, otrzymacie od nas specjalny 💰 10% rabat na zakup drugiego biletu dla Twojego kompana festiwalowego. Ponowna sprzedaż biletów ruszy już wkrótce, o czym poinformujemy w osobnym komunikacie. Bądźcie czujni! 🔜

Oczywiście, w związku z przełożeniem daty naszego Festiwalu przysługuje Wam także prawo do uzyskania pełnego zwrotu środków za zakupiony bilet, o który możecie ubiegać się bezpośrednio przez stronę naszej partnerskiej bileterii – https://goingapp.pl/contact. Otrzymacie także osobnego maila od nich z informacjami o przysługującym Wam procesie zwrotu biletu!

Pamiętajcie! Dbajcie o siebie i innych! To od nas wszystkich zależy przyszłość kolejnych edycji Festiwalu, wszystkich artystów, koncertów i całej branży muzycznej. Wspólnymi siłami pokonamy tego wirusa szybciej i zobaczymy się wszyscy podczas przyszłego lata w iście festiwalowym nastroju! 💪 Dziękujemy za Wasze wszelkie wsparcie i zrozumienie!

RAP ATTACK FESTIVAL BB CREW #zachowajbilet #razemtańczymyrazemwalczymy #rapattackbb2021