Zaznacz stronę

HOME                   BILETY

26-27 CZERWCA 2020

Pod Dębowcem

26-27 CZERWCA
Pod Dębowcem

W pierwszy weekend wakacji, po raz kolejny w Bielsku-Białej, spodziewane są potężne drgania skorupy ziemskiej!

Eksplozja muzycznych doznań zawarta w dwóch dniach festiwalowego szaleństwa.
Zapnijcie pasy i ruszamy! Czas na kolejną edycję Rap Attack Festival Bielsko-Biała!

NEWS
Zapowiedź 2020
Booom…  💣 Słyszeliście? Tak, słuch Was nie myli… W dniach  26-27 czerwca 2020 roku w Bielsku-Białej, po raz kolejny spodziewane są potężne drgania skorupy ziemskiej! Jeden z największych polskich festiwal w tej części Polski, wraca do stolicy Podbeskidzia! 🔥🔥🔥
O edycji 2019
Początkiem lipca 2019 roku na Lotnisku Aleksandrowice w Bielsku-Białej, odbyła się długo wyczekiwana, pierwsza edycja hip-hopowego festiwalu przy wsparciu władz Miasta Bielsko-Biała, jakiego jeszcze w stolicy Podbeskidzia nie było.

Booom… 💣 Słyszeliście? Tak, słuch Was nie myli…

W dniach  26-27 czerwca 2020 roku w Bielsku-Białej, po raz kolejny spodziewane są potężne drgania skorupy ziemskiej! Jeden z największych polskich festiwal w tej części Polski, wraca do stolicy Podbeskidzia! 🔥🔥🔥

W pierwszy weekend wakacji odbędzie się impreza, jakiej te przepiękne, ⛰️ górskie tereny jeszcze nie widziały. Najlepsi artyści reprezentujący rap w Polsce – młode wilki szturmem zdobywające listy przebojów, bijący rekordy oglądalności w Internecie oraz będący w topie już od lat ,,wyjadacze”.

Prawdziwa eksplozja talentów, muzycznych doznań z potężną dawką energii zawarta w dwóch dniach festiwalowego szaleństwa, a wszystko to w otoczeniu przepięknych górskich krajobrazów!

Jesteście gotowi na tak odjechaną imprezę w stolicy Beskidów? Jeśli tak, to zapnijcie pasy i ruszamy! Czas na Rap Attack Festival BB 2020! 👊 Będziecie z nami? Dajcie znać w komentarzach! ⬇️⬇️⬇️

Podczas dwudniowej imprezy pod nazwą Rap Attack Festival BB, wystąpiło 12 najpopularniejszych artystów reprezentujących rap w Polsce oraz 2 lokalne bielskie zespoły.

Uczestnicy festiwalu mogli usłyszeć zarówno legendy hip-hopu, takie jak Sokół czy Włodi, artystów mających kilkanaście lat doświadczenia na scenie, czyli Kaena, Solara, Białasa czy Malika Montanę, jak również młodych artystów zdobywających szturmem listy przebojów, takich jak Szpaku, Bedoes, Żabson, White, Smolasty czy Tymek.

Rap Attack Festival BB przyciągnął tłumy fanów hip-hopu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnej edycji festiwalu oraz muzycznych doznań z potężną dawką energii, jaką otrzymali od występujących artystów.

LINEUP

Już wkrótce poznacie najlepszy skład festiwalowy na Podbeskidziu.

KĘKĘ
KABE
WHITE
ŁONA WEBBER I THE PIMPS
BRO
TEDE
SARIUS
BORIXON
RETO
FLORAL BUGS
DONGURALESKO
POLSKA WERSJA
QRY
YOUNG IGI
KĘKĘ
TEDE
DONGURALESKO
KABE
WHITE
POLSKA WERSJA
SARIUS
Borixon
QRY
ŁONA WEBBER I THE PIMPS
RETO
YOUNG IGI
BRO
FLORAL BUGS
BILETY

I pula sprzedaży

Od 01.12 do 13.02 lub do wyczerpania puli biletów

Bilet dwudniowy: 99 zł

Jednodniowy VIP 299 zł

Dwudniowy VIP: 499 zł

[ SOLD OUT ]

II pula sprzedaży

Od 14.02 do 13.05 lub do wyczerpania puli biletów

Bilet jednodniowy: 79 zł

Bilet dwudniowy: 119 zł

Jednodniowy VIP 299 zł

Dwudniowy VIP: 499 zł

III pula sprzedaży

Od 14.05 do 25.06 lub do wyczerpania puli biletów

Bilet jednodniowy: 99 zł

Bilet dwudniowy: 129 zł

Jednodniowy VIP 299 zł

Dwudniowy VIP: 499 zł

IV pula sprzedaży

W dniach trwania festiwalu (26-27 czerwca) 

Bilet jednodniowy: 119 zł

Bilet dwudniowy: 149 zł

Jednodniowy VIP 299 zł

Dwudniowy VIP: 499 zł

FAQ
Często zadawane pytania
Jestem osobą niepełnoletnią, czy mogę brać udział w Festiwalu?
Tak, osoba niepełnoletnia może brać udział w festiwalu. Powyżej 15 roku życia bez ograniczeń. Poniżej 15 roku życia wymagana jest podpisana przez rodziców zgoda na uczestnictwo w festiwalu i na teren imprezy koniecznie musi wejść z rodzicem lub osobą pełnoletnią upoważnioną na piśmie przez rodzica.
W JAKIEJ FORMIE SĄ BILETY
Wydrukuj ten bilet na białym papierze formatu A4 i pokaż w kasie biletowej lub punkcie kontroli, przy wejściu na teren wydarzenia.

Jesli nie masz mozliwości wydrukowania biletu to możesz go okazać na telefonie. Skanery działaja jednak szybciej i sprawniej w wypadku biletów wydrukowanych. Jesli tylko masz taką mozliwość to weź ze sobą wydrukowany bilet aby ograniczyć kolejkę przy wejściu.

CO JEŚLI ZAKUPIŁEM WIĘCEJ BILETÓW?
W przypadku zakupu większej liczby biletów należy wchodzić w obecności osoby, która dokonała zakupu.
JAK DZIAŁA BILET?
Kod kreskowy z tego biletu jest ważny tylko przy pierwszym skanowaniu, jakiekolwiek kopiowanie lub udostępnienie biletu osobom trzecim spowoduje utratę jego ważności

  • Organizator zastrzega sobie prawo do odmówienia wstępu na wydarzenie wszystkim posiadaczom biletów o takim samym kodzie kreskowym.
  • Bilet elektroniczny nie może zostać odsprzedany
KUPIŁEM BILET ALE NIE OTRZYMAŁEM EMAILA Z POTWIERDZENIEM
Czekamy na na realizacji przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z nami pod adresem bilety@rapattack.pl
DLA WOLONTARIUSZY
Czy chcesz dołączyć się do naszej ekipy i być współtwórcą naszego  Festiwalu ? Chcesz poznać i spotkać się z artystami bliżej niż inni ? Gwarantujemy super zabawę, fajną ekipę…chcesz pomóc i uczestniczyć w największym Festiwalu Hip-Hop’owym na Podbeskidziu ? Napisz na bielskorapattack@gmail.com
DLA MEDIÓW
W sprawie akredytacji prosimy o kontakt  na adres  bielskorapattack@gmail.com. Aplikacje przyjmujemy do 29.05.2020.
Informacja o akceptacji zostanie podana do dnia 12.06.2020.
W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 602 744 886
SPONSORZY/ PARTNERZY/ WYSTAWCY
Rap Attack Festival Bielsko-Biała to olbrzymie możliwości i ciągły rozwój. Zapraszamy do współpracy na każdej płaszczyźnie – w ten sposób możemy wspólnie tworzyć największy festiwal Hip-Hop’owy na Podbeskidziu jakim jest Rap Attack Festival Bielsko-Biała.
Teren pod Dębowcem to wymarzone miejsce dla kreatywnych wystawców i marek ,które przyciągnie tysiące widzów.
Nasza promocja i reklama dociera do osób w całej Polsce poprzez FB, instagram,strony dedykowane muzyce, Empik oraz wszelakie media i relacje koncertów.
Prosimy o kontakt na bielskorapattack@gmail.com
26-27 czerwca 2020

Pod Dębowcem

Organizator:
Polish Aventure Anna Kowalczyk
hello@rapattack.pl
+48 602 744 886